Hakkımızda

Arthur Andersen (eski “Big Five” şirketlerinden) kökenli 2 avukat olarak kurduğumuz Tarlan - Baksı Avukatlık Bürosu’nda Victor Hugo’nun “Çalışmak hayat, düşünmek ışıktır” sözünü ilke edindik. Hayatımız ışıksız kalmasın diye bütün enerjimizi ve yüreğimizi Tarlan - Baksı Avukatlık Bürosu için kullandık. Kurulduğumuz günden beri de, her gün aynı heyecanla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tarlan - Baksı Avukatlık Bürosu olarak, perakendeden medyaya, finanstan enerjiye ve sağlığa kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı sermayeli müşterilerimize çok geniş yelpazede Türkçe, İngilizce ve Fransızca hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri veriyoruz. Pek çok farklı ülkede edindiğimiz tecrübeler sayesinde yatırımcıların Türkiye’de aradıkları hukuki desteği farklı bir bakış açısı ile sunuyoruz.

Bugüne dek diğer hizmetlerimizin yanı sıra, pek çok Due Diligence, Birleşme-Devralma, Yeniden Yapılandırma gibi projeleri yürüttük. İş Hukuku ve Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku (Marka ve Telif Hakları dahil) başta olmak üzere farklı hukuk dallarında çalıştık. Ayrıca bu konular ile ilgili olarak gerek TV programlarına katıldık, gerekse üniversitelerde seminer vererek, yurtiçinde ve dışında tebliğler sunduk.

Sayılanlar, vermekte olduğumuz hizmetlerin sadece küçük bir bölümü. Pek çok farklı hukuk dalında verdiğimiz hizmetlerimizde; iyi eğitimli, bilgi ve vizyon sahibi kadromuz sayesinde sonsuz müşteri memnuniyeti ve sadakatini hedefliyoruz.

Düşünerek ışığımızı buluyor, çalışarak müşterilerimizin hayatına bu ışığı yansıtıyoruz.

Büromuz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle temasa geçmenizi rica ederiz.


Önemli Hususlar